+0517 234 234 XNUMX

meistä

Slaapschepen.nl on itsenäinen varausyritys charter-aluksille. Meillä on laaja valikoima laivoja valtakunnallisesti ja siksi tarjoamme sopivimman aluksen jokaiselle sovellukselle. Jos varaat kanssamme, maksat saman kiinteän hinnan kuin muualla. Mukana parhaat neuvoja. Työntekijämme pääsee puhelimitse 8.30: stä 17.30: ään joka päivä. He auttavat sinua mielellään ammattitaidolla löytämään sopiva nukkulaiva. Slaapschepen.nl: n lisäksi on myös osa ZeilendeSchepen.nl.

Yhtiö aloitti 15 vuotta sitten Franekerissä ja vuosien varrella on kasvanut vahva ja luotettava kumppani charter-maailmassa. Huhtikuusta lähtien 2018 toimisto sijaitsee Wirdumissa.

Haluamme esitellä itsemme sinulle:

Mark Jongedijk, toimitusjohtaja
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, Myynti vapaa
anja@slaapschepen.nl

Marlous Stock, Myynti vapaa
marlous@slaapschepen.nl

Ingrid van de Pol, myyntihinta
ingrid@slaapschepen.nl

Titia Huisman, kirjanpito
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, Web-kehitys
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, sisällönhallinta
carina@slaapschepen.nl