+0517 234 234 XNUMX

meistä

Sleepships.nl on itsenäinen tilausalusten varaustoimisto ja välittäjä muun muassa tilapäismajoituksessa Reinin matkustaja-aluksilla. Meillä on valtakunnallisesti laajin laivavalikoima, joten voimme tarjota sopivimman laivan jokaiseen pyyntöön. Kun varaat meiltä, ​​maksat saman kiinteän hinnan kuin muualla. Parhaiden neuvojen ohjaamana. Työntekijämme ovat tavoitettavissa puhelimitse päivittäin klo 8.30-17.00. He auttavat mielellään ammatillisella tietämyksellään sopivan makuualuksen etsinnässä. Sleeping Ships.nl:n lisäksi siellä on myös osa: Zeilende Ships.nl. Löydät myös tarkempaa tietoa tilapäismajoituksesta matkustaja-aluksilla verkkosivuiltamme Hotel Ships.nl.
Yritys aloitti Franekerissa vuonna 2010 ja on vuosien varrella kasvanut vahvaksi, luotettavaksi kumppaniksi charter-maailmassa. Toimisto on ollut Leeuwardenissa vuodesta 2015 lähtien.

Tiimimme

Haluamme esitellä itsemme sinulle:

Mark Jongedijk, toimitusjohtaja
info@slaapschepen.nl

Marlous Stock, myynti
marlous@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, myynti vapaa
anja@slaapschepen.nl

Anita ten Velde, vapaa -ajan myynti
anita@sleepingships.nl

Titia Huisman, kirjanpito
titia@slaapschepen.nl

Marianne Smit, kirjanpito
marianne@sleepingships.nl

Laura Steringa, henkilöstö
laura@sleepingships.nl

Harry Wedzinga, web -kehitys
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / sisältöpäällikkö
carina@slaapschepen.nl