+0517 234 234 XNUMX

meistä

Slaapschepen.nl on charter-alusten riippumaton varausyritys. Meillä on laajin laivavalikoima valtakunnallisesti ja voimme siksi tarjota sopivimman aluksen jokaiseen pyyntöön. Kun varaat meiltä, ​​maksat saman kiinteän hinnan kuin muualla. Parhaiden neuvojen mukana. Työntekijämme ovat tavoitettavissa puhelimitse joka päivä klo 8.30–17.00. He auttavat mielellään ammattitaidollaan sopivan makuualuksen etsinnässä. Slaapschepen.nl: n lisäksi on myös ZeilendeSchepen.nl-osio.

Yritys aloitti toimintansa yli 18 vuotta sitten Franekerissä ja on vuosien varrella kasvanut vahvaksi ja luotettavaksi kumppaniksi charter-maailmassa. Toimisto sijaitsee Leeuwardenissa vuodesta 2020.

Haluamme esitellä itsemme sinulle:

Mark Jongedijk, toimitusjohtaja
info@slaapschepen.nl

Marlous osake, myynti
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simon, operaatiot
louise@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, Myynti vapaa
anja@slaapschepen.nl

Titia Huisman, kirjanpito
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, Web-kehitys
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / sisältöpäällikkö
carina@slaapschepen.nl