+0517 234 234 XNUMX

meistä

Slaapschepen.nl on itsenäinen varausyritys charter-aluksille. Meillä on laaja valikoima laivoja valtakunnallisesti ja siksi tarjoamme sopivimman aluksen jokaiselle sovellukselle. Jos varaat kanssamme, maksat saman kiinteän hinnan kuin muualla. Mukana parhaat neuvoja. Työntekijämme pääsee puhelimitse 8.30: stä 17.00: ään joka päivä. He auttavat sinua mielellään ammattitaidolla löytämään sopiva nukkulaiva. Slaapschepen.nl: n lisäksi on myös osa ZeilendeSchepen.nl.

Yhtiö perusti yli 15 vuotta sitten Franekerissä ja on kasvanut vuosien mittaan vahvaksi, luotettavaksi kumppaniksi tilausmaailmassa. 2018-huhtikuusta lähtien toimisto sijaitsee Wirdumissa.

Haluamme esitellä itsemme sinulle:

Mark Jongedijk, toimitusjohtaja
info@slaapschepen.nl

Marlous osake, myynti
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simons, myynti
louise@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, Myynti vapaa
anja@slaapschepen.nl

Ingrid van de Pol, myyntihinta
ingrid@slaapschepen.nl

Titia Huisman, kirjanpito
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, Web-kehitys
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / Sisällönhallinta
carina@slaapschepen.nl